Марко Миливојчевић

• Мастер академске студије: Универзитет у Београду, Електротехнички факултет, Телекомуникације [2014 - 2015]
  • Докторске студије: Универзитет у Нишу, Електронски факултет, Телекомуникације [2015- ]

Рођен 15. јула 1986. године у Београду. Након основне школе завршио Трећу београдску гимназију природно-математички смер као носилац Вукове дипломе.

Дипломирао на Електротехничком факултету Универзитета у Београду смер Телекомуникације модул Радиокомуникације. На истом факултету, одбраном рада код Др Дејана Драјића под називом "Употреба бежичних сензорских мрежа у надгледању и контроли саобраћаја у урбаним срединама", завршио мастер студије на смеру Телекомуникације модул Системско инжењерство и радиокомуникације са просечном оценом 9,67.

2015. године уписао докторске студије на Електронском факултету Универзитета у Нишу на смеру Телекомуникације.

маст. инж. Марко Миливојчевић слика

маст. инж. Марко Миливојчевић