V државно такмичење
из програмирања

V државно такмичење из програмирања

Текст и решења задатака

Преузмите датотеке

Коначни резултати

Пласман такмичара [Преузми]

Пласман ментора [Преузми]

Пласман школа [Преузми]

ПЛАСМАН ПРЕЗИМЕ ИМЕ МЕНТОР ШКОЛА УКУПНО 
1 Марковић Ненад Радмила Дракулић Техничка школа , Смедерево 130
1 Жарчанин Андрија Мирољуб Сеничић Електро.саоб.техн школа Никола Тесла,Краљево 130
2 Крстић Александар Биљана Стефановић ЕТШ Никола Тесла, Београд 120
2 Димитријевић Душан Игор Арсић ТШ “ Раде Металац“, Лесковац 120
3 Панић Милош Биљана Богуновић ЕТиГШ Никола Тесла, Зрењанин 110
3 Егерић Мирослав Радица Александров Техничка школа, Трстеник 110
3 Марјановић Андрија Горан Лучић ЕТШ Мија Станимировић, Ниш 110
3 Миљковић Владимир Горан Лучић ЕТШ Мија Станимировић, Ниш 110
3 Спорин Никша Весна Станојевић ЕТШ Михајло Пупин, Нови Сад 110
3 Стојановић Лазар Милена Крстић ЕТШ Никола Тесла, Ниш 110
4 Јевтовић Милош Jelena Prijović Техничка школа, Чачак 100
4 Milanović Lazar Jelena Prijović Техничка школа, Чачак 100
4 Живковић Борис Горан Лучић ЕТШ Мија Станимировић, Ниш 100
4 Марковић Алекса Сања Тодоровић ЕТиГШ Никола Тесла, Јагодина 100
4 Симоновић Арсеније Сања Тодоровић ЕТиГШ Никола Тесла, Јагодина 100
5 Томановић Лука Биљана Стефановић ЕТШ Никола Тесла, Београд 90
5 Величковић Богдан Весна Станојевић ЕТШ Михајло Пупин, Нови Сад 90
6 Sretenović Vanja Jelena Prijović Техничка школа, Чачак 80
6 Рудински Звонимир Никола Крмпотић Техничка школа, Суботица 80
6 Крнајски Стефан Никола Крмпотић Техничка школа, Суботица 80
6 Гламочанин Борис Никола Крмпотић Техничка школа, Суботица 80
6 Стевановић Матеја Биљана Стефановић ЕТШ Никола Тесла, Београд 80
6 Девиџић Данило Милена Крстић ЕТШ Никола Тесла, Ниш 80
6 Игњатовић Лазар Бобан Благојевић Техничка школа, Пирот 80
7 Пешут Милош Јелена Гавански ЕТиГШ Никола Тесла, Зрењанин 70
7 Рашковић Лазар Милојевић Ненад, МЕТШ "Гоша" , Смедеревска Паланка 70
7 Мирић Немања Горан Матијевић Средња техничка школа, Сомбор 70
7 Мирковић Марко Сања Тодоровић ЕТиГШ Никола Тесла, Јагодина 70
7 Радојковић Илија Милена Крстић ЕТШ Никола Тесла, Ниш 70
7 Велинов Лазар Бобан Благојевић Техничка школа, Пирот 70
7 Борисов Михаил Jасмина Алмаси Техничка школа, Кикинда 70
8 Ковачевић Филип Биљана Богуновић ЕТиГШ Никола Тесла, Зрењанин 60
8 Акик Милан Дејан Симоновић ЕТШ "Земун",Земун 60
8 Боромиса Никола Дејан Симоновић ЕТШ "Земун",Земун 60
8 Живановић Борисав Радмила Дракулић Техничка школа , Смедерево 60
8 Радмиловић Вук Миливојка Галоња ЕТШ Михајло Пупин, Нови Сад 60
8 Јањић Воин Игор Арсић ТШ “ Раде Металац“, Лесковац 60
8 Пајић Филип Милица Здравковић ЕТШ Раде Кончар , Београд 60
9 Терзић Душан Александра Николић Машинскоелекротехничка школа,Бор 50
9 Милановић Петар Предраг Матовић Техничка школа, Младеновац 50
9 Белић Лука Радица Александров Техничка школа, Трстеник 50
9 Петровски Александар Радмила Дракулић Техничка школа , Смедерево 50
9 Станковић Матија Бобан Благојевић Техничка школа, Пирот 50
9 Гајица Борис Милица Здравковић ЕТШ Раде Кончар , Београд 50
9 Arsenović Arsen Vesna Martinović Техничка школа, Ваљево 50
9 Тепавац Ненад Jасмина Алмаси Техничка школа, Кикинда 50
10 Мартиновић Борис Никола Бошковић Средње школе за информационе технологије - ИТХС 40
11 Серафин Катарина Никола Бошковић Средње школе за информационе технологије - ИТХС 30
11 Бањанац Страхиња Мирољуб Сеничић Електро.саоб.техн школа Никола Тесла,Краљево 30
12 Карашићевић Лазар Предраг Матовић Техничка школа, Младеновац 20
12 Станковић Никола Владо Звијер ТШ "9. МАЈ", Бачка Паланка 20
12 Крстић Урош Дејан Симоновић ЕТШ "Земун",Земун 20
12 Китић Саша Душан Машић СТШ " Никола Тесла", Сремска Митровица 20
12 Маријановић Ненад Милица Здравковић ЕТШ Раде Кончар , Београд 20
12 Вуковић Стефан Весна Поповић Техничка школа Михајло Пупин, Инђија 20
13 Јовановић Михајло Предраг Матовић Техничка школа, Младеновац 10
13 Стевановић Милан Владо Звијер ТШ "9. МАЈ", Бачка Паланка 10
13 Анђелковић Данијел Марија Ивановић Прва техничка школа, Крагујевац 10
13 Олабина Стефан Верица Папић-Филко СТШ Михајло Пупин, Кула 10
13 Pantić Aleksa Vesna Martinović Техничка школа, Ваљево 10
13 Николић Немања Весна Поповић Техничка школа Михајло Пупин, Инђија 10
14 Чворовић Немања Никола Бошковић Средње школе за информационе технологије - ИТХС 0
14 Сенић Јован Ненад Милојевић МЕТШ "Гоша" , Смедеревска Паланка 0
14 Божић Марко Ненад Милојевић МЕТШ "Гоша" , Смедеревска Паланка 0
14 Ћирковић Огњен Марија Ивановић Прва техничка школа, Крагујевац 0
14 Максиовић Милош Марија Ивановић Прва техничка школа, Крагујевац 0
14 Куљанчић Лазар Верица СТШ Михајло Пупин, Кула 0
14 Зелењак Дејан Душан Машић СТШ " Никола Тесла", Сремска Митровица 0
14 Радоичић Немања Душан Машић СТШ " Никола Тесла", Сремска Митровица 0
14 Teofilović Nikola Vesna Martinović Техничка школа, Ваљево 0
14 Томић Бранимир Весна Поповић Техничка школа Михајло Пупин, Инђија 0
14 Спасић Илија Игор Арсић ТШ “ Раде Металац“, Лесковац 0
14 Хрчек Борис Славуј Милић ТШ "9. МАЈ", Бачка Паланка 0