Дипломци
Адресар
Студентски парламент
  Повратак на почетну

О Школи   Студирање   Упис семестра   Е - учење (Moodle)   Лабораторије и центри   Маркетинг и послови   Акредитација

Актуелне вести
Архива

Почетна >> Приказ вести

[ 25.06.2015, 17.22 ] Снимање звука - међурезултати - 25.6.2015

Студенти треба да погледају добро списак оцена који је постављен на страницу предмета Снимање звука под колоквијуми и да одлуче да ли желе да им се дотична оцена упише у електронски записник у јунском року или не. Ако не желе, обавезни су да о томе обавесте професора до суботе, 27. јуна.

Упис бодова и оцена из предмета обавиће се у уторак, 30. јуна у 14 сати у кабинету професора.

Студенти: Спасојевић Слободан, Никола Максимовић и Милош Ђорђевић моле се да до суботе, 27. јуна коригују рад према упитствима која су добили на мејл да би могли да им се доделе одговарајући поени за семестрални и упише оцена за испит.

Снимање звука

<<< Следећа вест | Претходна вест >>>

| О Школи | Студирање | Упис семестра | Маркетинг и послови | Лабораторије и центри | Дешавања |
  © Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Војводе Степе 283, Београд