Дипломци
Адресар
Студентски парламент
  Повратак на почетну

О Школи   Студирање   Упис семестра   Е - учење (Moodle)   Лабораторије и центри   Маркетинг и послови   Акредитација

Актуелне вести
Архива

Почетна >> Приказ вести

[ 12.09.2017, 16.18 ] Резултати испита из ОИР-а

Резултати испита из Основа информатике и рачунарства су окачени на страници предмета. Увид у радове је заказан за среду, 13.09.2017. са почетком у 12 часова у просторији 104. Упис оцена је заказан истог дана са почетком у 13 часова, и обавезан је. Уколико се студент не појави на упису (или се не најави маилом предметном асистенту да је сагласан са оценом), сматраће се да није задовољан оценом и иста се неће завести.

Преузми датотеку >>> Основи информатике и рачунарства

<<< Следећа вест | Претходна вест >>>

| О Школи | Студирање | Упис семестра | Маркетинг и послови | Лабораторије и центри | Дешавања |
  © Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Војводе Степе 283, Београд