Дипломци
Адресар
Студентски парламент
  Повратак на почетну

О Школи   Студирање   Упис семестра   Е - учење (Moodle)   Лабораторије и центри   Маркетинг и послови   Акредитација

Актуелне вести
Архива

Почетна >> Приказ вести

[ 10.01.2018, 14.45 ] Надокнада лабораторијских вежби из Аутоматског управљања 1

Надокнада лабораторијских вежби из Аутоматског управљања 1 биће одржана у понедељак 15.1.2018. у редовним терминима лабораторијских вежби. Максималан број вежби који је могуће надокнадити је две вежбе, при чему важи правило да се једна вежба ради у једном термину. Студентим који имају мање од 80% присуства на лабораторијским вежбама, морају обавезно доћи на надокнаду како би стекли услов од 80%, а самим тим и услов изласка на испит.

Аутоматско управљање 1

<<< Следећа вест | Претходна вест >>>

| О Школи | Студирање | Упис семестра | Маркетинг и послови | Лабораторије и центри | Дешавања |
  © Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Војводе Степе 283, Београд