Дипломци
Адресар
Студентски парламент
  Повратак на почетну

О Школи   Студирање   Упис семестра   Е - учење (Moodle)   Лабораторије и центри   Маркетинг и послови   Акредитација

Актуелне вести
Архива

Почетна >> Приказ вести

[ 11.01.2018, 21.52 ] Промењена презентација са 2. дела предавања

На страници предмета се налази нова, значајно промењена, презентација са другог дела предавања. Презентација садржи коментаре уз слајдове.

Део презентације о просторно-векторској модулацији ће бити допуњен ускоро. Овај део неће бити обухваћен у јануарском испитном року. Шифра за распакивање је enel (малим словима, латиницом).

Примери испитних питања за 2. део ће бити објављени до суботе, 13. 1.

У четвртак, 18. 1. у редовном термину предавања ће бити довољно времена за понављање нејасниј делова градива или за дискусију о питањима која траже додатно објашњење.

Енергетска електроника

<<< Следећа вест | Претходна вест >>>

| О Школи | Студирање | Упис семестра | Маркетинг и послови | Лабораторије и центри | Дешавања |
  © Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Војводе Степе 283, Београд