Дипломци
Адресар
Студентски парламент
  Повратак на почетну

О Школи   Студирање   Упис семестра   Е - учење (Moodle)   Лабораторије и центри   Маркетинг и послови   Акредитација

Актуелне вести
Архива

Почетна >> Приказ вести

[ 13.01.2018, 01.13 ] Примери испитних питања

Примери испитних питања из Енергетске електронике су допуњени питањима из другог дела курса. Нови, допуњени списак се налази на страници предмета и у прилогу ове поруке.

Питања из првог дела курса су остала непромењена. Од фебруарског рока, списак ће бити допуњен питањима из просторно-векторске модулације, области која неће бити заступљена у јануарском року због недостатка презентације из ове области. Презентација ће бити допуњена паралелно са листом питања и та листа се неће мењати до следећег јануарског рока (2019.).

У термину предавања 18. 1. ће бити простора за понављање дела градива који је остао нејасан и за одговоре на питања.

Преузми датотеку >>> Енергетска електроника

<<< Следећа вест | Претходна вест >>>

| О Школи | Студирање | Упис семестра | Маркетинг и послови | Лабораторије и центри | Дешавања |
  © Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија, Војводе Степе 283, Београд