АТУСС

Академија техничко-уметничких струковних студија Београд

Одсек Висока школа електротехнике и рачунарства

Ђорђе Павловић

• Основне струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунараства струковних студија, Нове енергетске технологије [2012-2014]
  • Специјалистичке струковне студије: Висока школа електротехнике и рачунараства струковних студија, Нове енергетске технологије [2014-2015]

Рођен у Краљеву, 1987. године, где је завршио природно-математички смер Гимназије. У децембру 2014. год. дипломирао је на основним студијама Високе школе електротехнике и рачунарства, код др Иване Влајић-Наумовски на тему "Мерења у инсталацијама ниског напона". Звање "инжењер специјалиста стуковних студија" стиче годину дана касније, са завршним радом на тему "Дизел електрични агрегат као самостални извор напајања" код др Жељка Деспотовића.

Од децембра 2015. запослен je на ВИСЕР-у као сарадник практичне наставе.

Референце

спец. струк. инж. Ђорђе Павловић слика