Ана Милетић

• Основне академске студије: Универзитет у Новом Саду, Технички факултет М.Пупин, Информатика []
  • Мастер академске студије: Универзитет у Београду, Факултет организационих наука, Информациони системи и технологије []

Рођена у Београду, где је завршила XII београдску гимназију. Дипломирала на Вишој електротехничкој школи, смер: Рачунарска техника. Дипломирала на Техничком факултету "Михајло Пупин", у Зрењанину, Универзитет у Новом Саду, смер: Дипломирани инжењер информатике. Завршила мастер студије на Факултету организационих наука, смер: Информациони системи и технологије, модул: Информационе технологије.

У Високој школи електротехнике и рачунарства струковних студија у Београду ради од 2006. године. Учествовала у реализацији као коаутор интерактивних, мултимедијалних електронских уџбеника и приручника из предмета: Дигиталне мултимедије 1, Дигиталне мултимедије 2, Основи информационих технологија, Рачунарске мреже,  Интернет протоколи и технологије. Аутор и коаутор приручника: Дигиталне мултимедије 1, Дигиталне мултимедије 2, Основи информационих технологија.

Од 2012/13. учествује у првој реализацији студијског програма Нове рачунарске технологије - на даљину уз административну подршку и припрему електронских материјала за е-учење на више предмета на којима је ангажована.

Администратор платформе за е-учење - Мооdle.

Сертификати: Moodle Course Creator Certificate, Unity Certified Developer.

Сарадња са Викимедијом Србије - учествовање у пројекту Вики студент.

Радови на међународним конференцијама

Радови на домаћим конференцијама