V државно такмичење
из програмирања

V државно такмичење из програмирања

Редни бр Име Презиме Школа Ментор Програмски језик
1 Душан Терзић Машинскоелекротехничка школа,Бор Александра Николић C
2 Miloš Jevtović Техничка школа, Чачак Jelena Prijović C++
3 Vanja Sretenović Техничка школа, Чачак Jelena Prijović C#
4 Lazar Milanović Техничка школа, Чачак Jelena Prijović C
5 Милош Панић ЕТиГШ Никола Тесла, Зрењанин Биљана Богуновић C++
6 Филип Ковачевић ЕТиГШ Никола Тесла, Зрењанин Биљана Богуновић C
7 Милош Пешут ЕТиГШ Никола Тесла, Зрењанин Јелена Гавански C++
8 Звонимир Рудински Техничка школа, Суботица Никола Крмпотић C#
9 Стефан Крнајски Техничка школа, Суботица Никола Крмпотић C#
10 Борис Гламочанин Техничка школа, Суботица Никола Крмпотић C#
11 Михајло Јовановић Техничка школа, Младеновац Предраг Матовић C
12 Петар Милановић Техничка школа, Младеновац Предраг Матовић C
13 Лазар Карашићевић Техничка школа, Младеновац Предраг Матовић C#
14 Милан Стевановић ТШ "9. МАЈ", Бачка Паланка Владо Звијер C#
15 Никола Станковић ТШ "9. МАЈ", Бачка Паланка Владо Звијер Java
16 Борис Хрчек ТШ "9. МАЈ", Бачка Паланка Славуј Милић C
17 Милан Акик ЕТШ "Земун",Земун Дејан Симоновић C#
18 Никола Боромиса ЕТШ "Земун",Земун Дејан Симоновић C++
19 Урош Крстић ЕТШ "Земун",Земун Дејан Симоновић C#
20 Борис Мартиновић Средње школе за информационе технологије - ИТХС Никола Бошковић C
21 Немања Чворовић Средње школе за информационе технологије - ИТХС Никола Бошковић C
22 Катарина Серафин Средње школе за информационе технологије - ИТХС Никола Бошковић C#
23 Лазар Рашковић МЕТШ "Гоша" , Смедеревска Паланка Милојевић Ненад, Милошевић Саша C++
24 Јован Сенић МЕТШ "Гоша" , Смедеревска Паланка Ненад Милојевић C
25 Марко Божић МЕТШ "Гоша" , Смедеревска Паланка Ненад Милојевић C
26 Мирослав Егерић Техничка школа, Трстеник Радица Александров C#
27 Лука Белић Техничка школа, Трстеник Радица Александров C#
28 Огњен Ћирковић Прва техничка школа, Крагујевац Марија Ивановић C
29 Данијел Анђелковић Прва техничка школа, Крагујевац Марија Ивановић C
30 Милош Максиовић Прва техничка школа, Крагујевац Марија Ивановић C
31 Лука Томановић ЕТШ Никола Тесла, Београд Биљана Стефановић C++
32 Александар Крстић ЕТШ Никола Тесла, Београд Биљана Стефановић C++
33 Матеја Стевановић ЕТШ Никола Тесла, Београд Биљана Стефановић C++
34 Ненад Марковић Техничка школа , Смедерево Радмила Дракулић C++
35 Александар Петровски Техничка школа , Смедерево Радмила Дракулић C++
36 Борисав Живановић Техничка школа , Смедерево Радмила Дракулић C++
37 Борис Живковић ЕТШ Мија Станимировић, Ниш Горан Лучић C++
38 Андрија Марјановић ЕТШ Мија Станимировић, Ниш Горан Лучић C++
39 Владимир Миљковић ЕТШ Мија Станимировић, Ниш Горан Лучић C++
40 Лазар Куљанчић СТШ Михајло Пупин, Кула Верица Папић-Филко C++
41 Стефан Олабина СТШ Михајло Пупин, Кула Верица Папић-Филко C
42 Вук Радмиловић ЕТШ Михајло Пупин, Нови Сад Миливојка Галоња C
43 Богдан Величковић ЕТШ Михајло Пупин, Нови Сад Весна Станојевић Python
44 Никша Спорин ЕТШ Михајло Пупин, Нови Сад Весна Станојевић Python
45 Немања Мирић Средња техничка школа, Сомбор Горан Матијевић Python
46 Дејан Зелењак СТШ " Никола Тесла", Сремска Митровица Душан Машић C++
47 Саша Китић СТШ " Никола Тесла", Сремска Митровица Душан Машић C++
48 Немања Радоичић СТШ " Никола Тесла", Сремска Митровица Душан Машић C++
49 Алекса Марковић ЕТиГШ Никола Тесла, Јагодина Сања Тодоровић C#
50 Марко Мирковић ЕТиГШ Никола Тесла, Јагодина Сања Тодоровић C#
51 Арсеније Симоновић ЕТиГШ Никола Тесла, Јагодина Сања Тодоровић C#
52 Воин Јањић ТШ “ Раде Металац“, Лесковац Игор Арсић C
53 Илија Спасић ТШ “ Раде Металац“, Лесковац Игор Арсић C
54 Душан Димитријевић ТШ “ Раде Металац“, Лесковац Игор Арсић C
55 Лазар Стојановић ЕТШ Никола Тесла, Ниш Милена Крстић C++
56 Данило Девиџић ЕТШ Никола Тесла, Ниш Милена Крстић C++
57 Илија Радојковић ЕТШ Никола Тесла, Ниш Милена Крстић C#
58 Страхиња Бањанац Електро.саоб.техн школа Никола Тесла,Краљево Мирољуб Сеничић C
59 Андрија Жарчанин Електро.саоб.техн школа Никола Тесла,Краљево Мирољуб Сеничић C++
60 Лазар Игњатовић Техничка школа, Пирот Бобан Благојевић C++
61 Лазар Велинов Техничка школа, Пирот Бобан Благојевић C
62 Матија Станковић Техничка школа, Пирот Бобан Благојевић C#
63 Борис Гајица ЕТШ Раде Кончар , Београд Милица Здравковић C++
64 Ненад Маријановић ЕТШ Раде Кончар , Београд Милица Здравковић C++
65 Филип Пајић ЕТШ Раде Кончар , Београд Милица Здравковић C++
66 Arsen Arsenović Техничка школа, Ваљево Vesna Martinović C
67 Nikola Teofilović Техничка школа, Ваљево Vesna Martinović C
68 Aleksa Pantić Техничка школа, Ваљево Vesna Martinović C
69 Михаил Борисов Техничка школа, Кикинда Jасмина Алмаси C++
70 Ненад Тепавац Техничка школа, Кикинда Jасмина Алмаси C
71 Бранимир Томић Техничка школа Михајло Пупин, Инђија Весна Поповић C++
72 Немања Николић Техничка школа Михајло Пупин, Инђија Весна Поповић C++
73 Стефан Вуковић Техничка школа Михајло Пупин, Инђија Весна Поповић C++