Ilija Jovanović

• Osnovne strukovne studije:  Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Nove računarske tehnologije [2020 - 2023]
  • Master strukovne studije:  Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Računarsko inženjerstvo [2023 - ]

Rođen 26. septembra 2001. godine u Smederevu, gde završava osnovnu i srednju školu.

Nakon srednje škole, 2020. godine upisuje osnovne stukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, smer Nove računarske tehnologije.

Tokom treće godine obavlja posao demonstratora na predmetima: Osnovi programiranja, Programski jezici, Operativni sistemi 1 i Algoritmi i strukture podataka . Osnovne strukovne studije završava 2023. godine sa prosečnom ocenom 10.0, kao najbolji student na smeru Nove računarske tehnologije. Iste te godine upisuju master strukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, smer Računarsko inženjerstvo. Tokom zimskog semestra školske 2023/2024. godine nastavlja da obavlja posao demonstratora na predmetima: Programski jezici, Uvod u računarstvo u oblaku i Testiranje softvera. Od letnjeg semestra školske 2023/2024. godine obavlja dužnost saradnika u nastavi na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija.

Eng. appl. Ilija Jovanović slika

Eng. appl. Ilija Jovanović

Elektronska pošta: ilija.jovanovic@viser.edu.rs

• Četvrtak: 18:00-19:30
  • Petak: 14:00-16:00 (neće biti 26.04.2024.)