Jana Tanasković

• Osnovne strukovne studije: Akademija tehničko-umetničkih strukovnih studija, Beograd, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Računarska tehnika [2020 - 2023]
  • Master strukovne studije: Akademija tehničko-umetničkih strukovnih studija, Beograd, Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Računarsko inženjerstvo  [2023 - ]

Rođena 05.10.2001. godine u Kruševcu.

2020. godine završila gimnaziju u Brusu.

Nakon završetka srednje škole upisuje osnovne strukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, smer Računarska tehnika.

Tokom treće godine obavlja posao demonstratora na predmetima: Standardni korisnički interfejsi, Veb dizajn, Operativni sistemi 1 i Računarske mreže. Osnovne strukovne studije završava 2023. godine. Iste te godine upisuje master strukovne studije na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, smer Računarsko inženjerstvo.

Od januara 2024. godine zaposlena je na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija kao saradnik u nastavi.

Eng. appl. Jana Tanasković

Elektronska pošta: jana.tanaskovic@viser.edu.rs