Nenad Seljišta

• Osnovne strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Automatika i sistemi upravljanja vozilima [2010-2013]
  • Specijalističke strukovne studije: Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Mehatronika [2013-2014]
  • Master strukovne studije: ATUSS Odsek Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Elektrotehničko inženjerstvo [2021-]

Rođen u Beogradu, 1991. godine.

Završena srednja škola 'Elektrotehnička škola Zemun'.

Završio osnovne strukovne studije na SP ASUV u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija 2013. godine.

Završio specijalističke strukovne studije na SP Mehatronika u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija 2014. godine.

Radna biografija

Od 2012. godine zaposlen u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija na radnom mestu demonstratora.

Od 2014. godine zaposlen u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija na radnom mestu saradnika praktične nastave.

Od 2019. godine zaposlen u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija na radnom mestu saradnik u nastavi.

Od 2019. godine angažovan kao predavač u Ernst Klett EDU GmbH za obuke polaznika u oblasti Industrijske mehatronike.

Profesionalne aktivnosti

Angažovan u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva kao saradnik u nastavi na više predmeta iz oblasti automatskog upravljanja i upravljanja vozilima.

Član školske ekipe WE-SHARE, koja aktivno učestvuje na EUROBOT takmičenju.

Završio SolidWorks naprednu obuku.

Koautor priručnika Upravljanje u realnom vremenu izdatog od strane ATUSS Odsek Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija.

Projekti:

Modernizacija laboratorije za automatsko upravljanje i razvoj razne laboratorijske opreme i aparatura košćenjem PLC uređaja i embeded sistema za edukaciju studenata u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, Beograd.