АТУСС

Академија техничко-уметничких струковних студија Београд

Одсек Висока школа електротехнике и рачунарства

Владимир Церић

• Основне струковне студије: Виша електротехничка школа, Аудио и ТВ технологије [2006]
  • Основне струковне студије: Факултет за информатику и менаџмент, Рачунарска графика и дизајн [2009]
  • Мастер академске студије: Универзитет уметности у Београду, Интердисциплинарне студије: Теорија уметности и медија [2011]

Рођен 8. децембра 1983. године у Београду. Запослен у Високој школи електротехнике и рачунарства (раније Вишој електротехничкој школи ) од маја 2006. године.

Изводи практичну наставу на предметима: Музички инструменти, Дигитална телевизија, Видео продукција, Мултимедијална продукција, Телевизијска продукција (специјалистичке студије), Системи за аудио и видео прдукцију (мастер студије), Пројектовање студија (мастер студије).

Коаутор приручника из предмета: Музички инструменти, Дигитална телевизија и Видео продукција.

Уредник Студентске телевизије 10к.

Учешће на међународним конференцијама: Београд, Јахорина (БиХ), Сибињ (Румунија), Клуж-Напока (Румунија), Истанбул (Турска), Дубровник (Хрватска), Загреб (Хрватска).

Референце

маст. инж. Владимир Церић слика