Душан Богићевић

• Основне академске студије: Универзитет одбране, Војна академија , Војноелектронско инжењерство, Информациони системи   [2009-2013]
  • Мастер академске студије: Универзитет у Београду, Факултет организационих наука , Софтверско инжењерство  [2013 - 2014]
  • Докторске студије: Универзитет у Нишу,Електронски факултет , Рачунарство и информатика   [2015-]

Рођен у Ваљеву. Завршио Ваљевску гимназију, Специјализовано математичко одељење (2005-2009). Дипломирао на Војној академији 2013. године  на тему  "Web сервис за рад са SMART картицама и дигитално потписивање докумената". Мастер студије завршио на ФОН у Београду 2014. године на тему "Управљање микроконтролером преко .NET  апликације пример: паметне куће". Тренутно на докторским студијама.

Објавио више радова на домаћим и међународним конференцијама.

Од  2017. године предаје на Војној академији као асистент из предмета: Основе програмирања, Објектно оријентисано програмирање и Командно информациони системи.

маст. инж. Душан Богићевић слика

маст. инж. Душан Богићевић